Zrealizowaliśmy ponad 150 projektów. wspomóż nas

Akcja "Datek nie kwiatek"


Z inicjatywy Zespołu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Słupsku zainicjowana została nietypowa Akcja pn.: "Datek nie Kwiatek". W związku z zakończeniem roku szkolnego i towarzyszącym temu wydarzeniu podziękowania Grono pedagogiczne zachęciło Rodziców Swojej Szkoły i Dzieci, aby zamiast kwiatków dla nauczycieli i opiekunów wrzucili do puszeczek dobrowolne "datki" na rzecz potrzebujących.
W porozumieniu i współpracy z Fundacją "Sub ventum" zdecydowano, aby "datki" przeznaczyć dla Dzieci z niepełnosprawnościami ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Damnicy, a dokładniej dla działającego przy Placówce Stowarzyszenia ABI z Damnicy, które wspiera Instytucję.
Udało się w konsekwencji uzbierć dość znaczną kwotę. tj.: 5.751,45 zł, która za pośrednictwem Fundacji "Sub ventum" została przekazana dla Stowarzyszenia.
Serdeczne podziękowania składamy Rodzicom i Dzieciom za tak miły gest, Dyrekcji i Nauczycielom STO w Słupsku gratulujemy pomsłu i wyrażamy ogromny szacunek za empatię i Wielkie Serce!

Kontakt

  • Słupsk, ul. Gdyńska 22
  • +48 602 759 892
  • darek_klos@op.pl
Dane do wpłat Numer konta: 25 1090 2763 0000 0001 4218 2285
© Fundacja Sub Ventum. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk