Zrealizowaliśmy ponad 150 projektów. wspomóż nas

"Kraina Łagodności"


18.03.3022 r. w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku odbył się koncert charytatywny pn. „Kraina Łagodności”. Pomysłodawczynią tego niezwykłego wydarzenia była Danuta Sroka, która nawiązała kontakt z Artystami, tj.: Leonardem Lutherem z Zespołem, Małgorzatą Lipińską z Zespołem, Krzysztofem Jurkiewiczem z Zespołem oraz Zespołem No Co Puka. Koncert okazał się strzałem w dziesiątkę w kontekście nie tylko hojnej zbiórki (zebrano łącznie ponad 7.000zł) ale także z powodu dużej frekwencji. Podczas całego wydarzenia zebrano cały samochód darów dla Kobiet z małymi dziećmi, które przekazano do sortowni darów w Słupsku.
Fundacja „Sub ventum” przyjmując zaproszenie do współorganizowania odpowiedzialna była za spięcie organizacyjne oraz zorganizowanie zbiórki, rozdysponowanie darów oraz przewodniczenie całej Akcji.
Serdeczne podziękowania składamy Dyrektorowi Nowego Tatru im. Witkacego w Słupsku Panu Dominikowi Nowakowi, Pani Iwonie Tołłóczko za zorganizowanie pysznego jedzonka dla Artystów, Iwonie Wojcińskiej, Agnieszce Wojtkowiak, Annie Wyszeckiej za przeprowadzenie pięknej zbiórki pieniędzy. Serdeczne podziękowania kierujemy do Joanny Brajczewskiej i Piekarni z Jaracza za przygotowanie słodkości, Pani z kwiaciarni przy Oktanie w Słupsku, która ofiarowała 40zł dla swoich Rodaków, Przypadkowemu przechodniowi, który wszedł do Teatru i wrzucił 50zł do puszki.
ochani, Siła jest w ludziach, takich zwykłych, normalnych, prawdziwych.
Dziękujemy:)

Kontakt

  • Słupsk, ul. Gdyńska 22
  • +48 602 759 892
  • darek_klos@op.pl
Dane do wpłat Numer konta: 25 1090 2763 0000 0001 4218 2285
© Fundacja Sub Ventum. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk