Zrealizowaliśmy ponad 150 projektów. wspomóż nas

Moja Pasja?...Góry! - Spotkanie podróżnicze w Bibliotece gminnej w Damnicy


3 grudnia 2021 r. na zaproszenie Pani Dyrektor Biblioteki w Gminie Damnica zostało zainaugurowane pierwsze spotkanie z cyklu „Moja pasja…?...!”, w którym Prezes Fundacji "Sub ventum" opowiedział o swoich pasajch górskich.
Pasja do gór została opowiedziana w tonacji ogromnej miłości do… GÓR, o tym, jak zaczęła ta przygoda z górami, jak odnalazł tam spokój i wolność. Z zapartym tchem wszyscy słuchali kolejnych opowieści o wyprawach, o zawartych przyjaźniach, których trzonem jest lojalność i solidarność, ale również o rozczarowaniach i niedosycie, których niejednokrotnie doświadczał Prezes Dariusz.
Każdy wypad w wysokie góry łączy się z pokonywaniem własnych słabości i determinacją w dążeniu do celu, bo góry to wyzwanie, gdzie również może czaić się niebezpieczeństwo i, gdzie nie może być miejsca na brawurę -to puenta!

Co powiedzieli Słuchacze: "Panie Darku, dziękujemy za to, że przeniósł nas Pan do swojego świata górskich eskapad, gdzie rządzi piękno i potęga natury, gdzie można, tak naprawdę, do końca być sobą i poczuć totalny spokój. To były piękne historie, po których, niestety, pozostał niedosyt…Dziękujemy też za to, że przyjechał Pan do biblioteki z pełnym ekwipunkiem górskiego turysty. Relacja z tego, jak przygotowuje się Pan do wyjazdu w góry i co pakuje do plecaka przed każdą wyprawą, wzbudziła nie mniejsze zainteresowanie niż slajdy z górskich podróży. A tak w ogóle, to nasi seniorzy szykują się do górskiej wyprawy z Panem"

Czyż może być lepsze zakończenie podróżniczego spotkania …?
Dziękujemy za zaproszenie!

Kontakt

  • Słupsk, ul. Gdyńska 22
  • +48 602 759 892
  • darek_klos@op.pl
Dane do wpłat Numer konta: 25 1090 2763 0000 0001 4218 2285
© Fundacja Sub Ventum. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk