Zrealizowaliśmy ponad 150 projektów. wspomóż nas

"VII Bieg Przełajowy im. chor. szt. Tadeusza Kloskowskiego"

24.09.2022 r. odbył się kolejny, już "VII Bieg Przełajowy im. chor. szt. Tadeusza Kloskowskiego", który realizowany był w ramach Wspólnego Projektu: "LAS LUBI AKTYWNOŚĆ SPOŁECZNĄ" z parafią pw. Św. Jana Kantego w Słupsku oraz Nadleśnictwem Leśny Dwór. Pogoda i atmosfera jak zawsze dopisywała na każdym kroku od momentu uruchomienia zawodów po zakończenie całej imprezy. To już kultowy bieg, od którego wszystko się zaczęło w parafii Kantego.
Przesłanką tego biegu było zbieranie darów dla bezdomnych z Placówki Św. Brata Alberta w Słupsku. Zebrano mnóstwo rzeczy potrzebnych dla "Alberciaków", głównie środki czystości, środki higieny osobistej. Dziękujemy Wszystkim Darczyńcom, to jest bardzo wielkie wyfarzenie w Słupsku i jedyny taki bieg dla Bezdomnych. Cieszymy się z dużej frekwencji i z tego, że Wasze Serca nie zamykają się, a wręcz przeciwnie, coraz więcej osób widzi w tym sens.
Składamy serdeczne podziękowania dla Wszystkich Wolontariuszy i Instytucji, którzy przyczynili się do uwiecznienia tego wydarzenia, które niewątpliwie jest pewnym przystankiem, wartym zadumy, związanej z problemem jakim jest bezdomność.

• Słupsk, ul. Gdyńska 22
  • darek_klos@op.pl