Zrealizowaliśmy ponad 150 projektów. wspomóż nas

Kalendarium


Ciekawe zajęcia z tematyki morskiej, pogadanki o pracy marynarza, nowinki  o mundurze, nawigacja w pigułce i na mapie morskiej, matematyka nawigacyjna, współrzędne geograficzne - jak to znaleźć, meteorologia, transport intermodalny, wiedza morska, locja, morza, statki i okręty....,
to tylko niektóre z tematów, które poruszamy.

Macie ochotę pogadać z Komandorem Dariuszem, wystarczy zadzwonić i zaprosić, powiedzieć o czym chcemy rozmawiać, co robić na zajęciach.
Jak nie dojedziemy to dopłyniemy:)
UWAGA:
W 2023 roku planujemy wiele ciakawych inicjatyw, które zapewne uatrakcyjnią Wasz czas. Chcielibyśmy także, Abyście to Wy zaproponowali działania, które sprawią Wam i Innym przyjemność. Nastawiamy się na wspólne spotkania, pomaganie Innym oraz propogowanie sportu w duchu ekologii, czyli obcowaniu w Naszym otoczeniu.

W ramach organizacji eventów zawsze mile widziani są Wolontariusze, choćby do zabezpieczenia trasy biegu, do pomocy przy organizacji sadzenia lasu, czy sprzątania, jak również w ramach akcji zbierania środków dla potrzebujących.

Chętne osoby, z powołania, całe Szkoły, Placówki oraz Instytucje zapraszamy do współpracy i udziału w akcjach.

Kontaktować się z Nami można poprzez: fb, e-mail, GSM.


Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i poświęcony Czas!

9.12.2023 r. - "VIII Mikołajkowy Kross Górski z Komandorkiem"
Bieg charytatywny z akcją pomocową dla potrzebujących. Akcja mikołajkowa polega na tym, że placówki, pojedyncze osoby piszą listy a Mikołaje i Śnieżynki, czyli ludzie dobrej woli odpowiadają na listy i wykonują świąteczne paczki. Bieg kultowy z dużym przesłaniem i wielką mocą Świąt Bożego Narodzenia.

Kontakt

  • Słupsk, ul. Gdyńska 22
  • +48 602 759 892
  • darek_klos@op.pl
Dane do wpłat Numer konta: 25 1090 2763 0000 0001 4218 2285