Darowizna na rzecz Chorych na SM

Do niecodziennej sytuacji doszło 23 maja 2023 roku. Prezes Fundacji dr Dariusz Kloskowski będąc z nowopowstałym projektem z edukacji morskiej w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Potęgowie został poproszony do gabinetu Dyrektora. A tam okazało się, że czeka na Fundację miła niespodzianka. Został przekazany na ręce Prezesa symboliczny czek pieniężny o wartości 1378 zł z przeznaczeniem dla potrzebujących ze Stowarzyszenia Chorych na Stwardnienie Rozsiane w Słupsku.
Ten miły gest zrealizowali: Uczniowie i Ich Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły, Szkolne Koło PCK, i Samorząd Uczniowski. Zarząd Fundacji składa serdeczne podziękowanie dla Darczyńców w imieniu osób, do których trafią środki pieniężne.
Specjalne podziękowanie składamy Pani Annie Mikulskiej za koordynowanie akcją i piękne działanie wolontaryjne:)