"Datek nie Kwiatek" na rzecz Chorych na SM

Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Słupsku po raz kolejny wspólnie z Fundacją Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych "Sub ventum" zainicjował Akcję pn.: "Datek nie Kwiatek". Akcja polegała na dobrowolnym przekazywaniu datków od Rodziców, Dzieci i Młodzieży STO narzecz chorych do specjalnie wykonanych puszek, zamiast zwyczajowego zakupu kwiatków w związku z zakończeniem roku szkolnego. To nie jest pierwszy raz, kiedy STO wychodzi z podobną inicjatywą. W roku poprzednim zebraną kwotę przekazano dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Damnicy.
W wyniku Akcji zebrano kwotę 3.523,87 zł, którą przekaznao komisyjnie Prezesowi Fundacji, a następnie datki trafiły na konto Stowarzyszenia Chorych na Stwardnienie Rozsiane w Słupsku.
Za taki Piękny gest i szlachetność Darczyńców Zarząd Fundacji serdecznie dziękuje w imieniu Chorych na Stwardnienie Rozsiane w Słupsku.