Społeczna Odpowiedzialność Biznesu, czyli meble dla DPS-u Lubuczewo II

Współdziałanie Fundacji Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych "Sub ventum" z Firmą "MARIPOL" to działanie oparte na szczerych rozmowach o potrzebach Innych ludzi, Instytucji. Dzięki nim udaje się wypracować decyzje co do kierunku pomocy, tam gdzie ona powinna trafć. Tym razem także tak było. Jako Fundacja poprosiliśmy o pomoc i wsparcie dla Pensjonariuszy DPS Lubuczewo, aby upiększyć Ich przestrzeń życiową i......., udało się z sukcesem dzięki Panu Krystianowi Melerowi - Dyrektorowi Firmy "MARIPOL", która podarowała piękną, nowoczesną, komfortową kanapę na drugą świetlicę DPS-u w Lubuczewie. Bardzo się cieszymy ze współpracy z Panem Krystianem, któy jest zawsze życzliwy i pomocny. To dzięki tej firmie można zauważyć, że Społeczna Odpowiedzialność Biznesu funkcjonuje w regionie. Przyłączamy się do podziękowań i życzymy dalszej owocnej współpracy.