"V Słupski Bieg Kaziuków - Kaziukowa 5-ka"

29.05.2021 r. po długo oczekiwanym czasie zablokowania wszelkich form masowej aktywności na terenie Lasku Południowego w Słupsku odbył się Bieg i marsz Nordic Walking w ramach "V Słupskiego Biegu Kaziuków – „Kaziukowa Piątka”. Bieg dedykowany był Chorym ze Stowarzyszenia Chorych na Stwardnienie Rozsiane w Słupsku. Fundacja zorganizowała jak co roku zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy, tj. pampersów, pieluchomajtek i ręczników. Zebrano łącznie kilkasetkilogramów środków, które które przekazano bezpośrednio po biegu Zarządowi Stowarzyszenia.
Wartość zebranych środków oszacowano na kilkanaście tysięcy złotych, a wycena nie była możiwa z uwagi na ciągłe ich dostarczanie do Fundacji. Przerosło to Nasze oczekiwania! Społeczeństwo niesamowicie hojno podeszło do zbiórki.
Serdecznie dziękujemy za ten gest empatii. Dla Chorych sam bieg to rodzaj wydarzenia. To o Nich się mówi i w ich stronę się patrzy. Wielkie podziękowania za wsparcie i pomoc przy organizacji biegu składa Wszystkim Zarząd Fundacji. To nasze Wspólne Dzieło!!! Dziękujemy!